...nakupujte srdcom
knihy, hudbu, filmy
a záplavu ďalšieho tovaru


kosik

Položiek: 0
Hotline / Po-Pia 9:00 - 16:00
+421 908 784 920
0.00 €


VYHĽADAŤ
-20%
bestseller

CAMP Film DVD

Cena 7.92 Eur
Bežná cena 9.90 Eur
Množstvo

Popis
"Úžasný film pre celú rodinu". - Mária Podhradská. "Camp ma naozaj dostal!" - Pavol Strežo. CAMP má slovenský dabing, anglický jazyk a poľský. Titulky sú slovenské, poľské, české a maďarské. Ken, finančný poradca, sa prihlási ako animátor do letného tábora pre deti, aby zapôsobil na potenciálneho klienta. Stretáva sa s Elim, 10- ročným chlapcom, ktorý má vopred voči táboru nenávistný postoj. Kenova podráždenosť Eliho rebelstvami v tábore ho napokon dostáva do problémov s riaditeľkou tábora Tammie. Avšak, keď Ken objaví Eliho temnú stránku minulosti, jeho antipatia sa mení na súcit. Ale ako napraviť roky zranení za pár dní v letnom tábore? Na základe skutočných udalostí obyčajných ľudí, ktorí poskytujú mimoriadnu pomoc pre zneužívané a zanedbané deti. CAMP je príbehom nádeje, ktorá žiari pre zabudnuté deti. "S Campom si užijete množstvo zábavných situácií, ale hlavne aj momenty, ktoré váš život nenechajú bez odozvy. CAMP pohne vašim životom ." Richard Štefák, riaditeľ Ver.sk Film je určený pre dospelých. Pre deti je určený min. od 12 rokov.


Autor: neuvedený

Jazyk: slovenský

Vydavateľstvo: VER.SK

Recenzie / hodnotenia Priemerné hodnotenie    4   
 
Ľubomíra Záhorová (pridané 2016-08-15) Hodnotenie    5   
Prázdniny, voľnejší režim, voda, hory, noví priatelia, kopec zážitkov a zábavy... Aj o tomto je Camp. Priznám sa, mňa dosť ovplyvnil trailer z filmu tu som si ho pozrela, potom krátke hodnotenia na obálke DVD a keďže mám rada snímky inšpirované skutočnými príbehmi, voľba bola jasná. V skratke: „zabudnuté“, problémové deti sa cez sociálku dostanú na týždeň do letného tábora Royal Family Kids, kde každého zvlášť sprevádza animátor. Jedným z nich je aj Ken finančný poradca, ktorý sa do tábora dostane „nechtiac“, avšak využije to, aby si získal priazeň pani Margaret Summerfieldovej, sponzorky týchto táborov. Myslel si, že týždeň v tábore nejako prežije a ešte aj získa. Nepočítal však s tým, aké dieťa dostane. Eli je 10-ročný syn alkoholika, viac bitý ako sýty, mama sa mu predávkovala. Spočiatku sa odmieta zapájať do aktivít v tábore, s deťmi sa neraz pustí do bitky, hryzie ich, Kena považuje za najhoršieho animátora a veru nie je ďaleko od pravdy... Sam jeden z animátorov Kenovi naznačí, že Eli ho skúša, či ten záujem oňho je skutočný... Veci sa začnú lámať, keď Tammie vedúca tábora a tiež Kenova spolužiačka zo strednej školy i neter pani Summerfieldovej poradí Kenovi, aby začal stavať na jednej dobrej veci, ktorú u Eliho objaví. Krásny film, veľmi inšpiratívny i nasmejete sa pri ňom. Nazriete do duší mnohých detí a obľúbite si ich. Napr. takého Redforda, Ken ho raz omylom osloví Róbert . Mentálne síce nie je v poriadku, tvrdí, že je mimozemšťan, ale so Samom, svojím animátorom, sú zohraná dvojica. Ak hľadáte Božie kráľovstvo, prídete si na svoje. Určite odporúčam.
 
Janka Ješková (pridané 2016-05-20) Hodnotenie    5   
Výnimočný film s veľmi silným príbehom. Je to jeden z tých filmov, ktorý keď si pozriete, zanechá vo vás hlbokú stopu. Zastavíte sa a premýšľate nad skutočnými ľudskými hodnotami, nad tým ako môžete aj vy pomôcť. Všetky udalosti v tomto filme sú opäť dôkazom, že Boh robí zázraky aj tam, kde sa nám to zdá už úplne nemožné. Vďaka za CAMP.
 
Juraj Krasinsky (pridané 2016-05-13) Hodnotenie    5   
CAMP je úžasný film. V poslednej dobe som videl viac filmov, ale tento bol z nich najlepsi. Pacia sa mi filmy s dobrymi hodnotami. Zaroven, film nic nenatlaca, je to skor take spotanne, co sa tyka krestanskych hodnot. Je podla pravdivych situacii. Som si uvedomil, kolko vela darov mame od Boha v tom, ze napr. mame v pohode rodinu a podobne. Film núti zamyslieť nad tým, čo si treba naozaj ceniť a čo nie je až také dôležité.
 
Igor Barták (pridané 2016-05-02) Hodnotenie    2   
Bol by to v pohode film, keby v nom tie akoze krestanske animatorky nedavali zly priklad svojim oblecenim v uvode takmer vsetky animatorky v šortkách, pretrcanie sa v plavkach, neskor animatorky v leginach a podobne. V dnesnej pornokulture je vsak tento typ kritiky tabu, tak sorry. Odporucam si film nekupovat.
 
 
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt si kúpili aj ...
-7%
bestseller
kniha
3.32 €
3.09 €

-7%
8.00 €
7.44 € 
Prihlásenie